ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

Estetická stomatologie
Bělění zubů

Bělení zubů

Ordinační bělení Opalescence Boost

Víte, že bylo dokázáno, že bělení je bezpečné?! Když jsou zuby a dásně zdravé, provádí se pod odborným dohledem a vyloučí se rizika jako jsou alergie, těhotenství, poruchy vývoje skloviny atd.

Nikdy však nelze předem určit, jakého stupně zesvětlení se dosáhne a jak dlouho to bude trvat. Výsledek je závislý na stupni a typu zabarvení zubů.

 

Postup při bělení zubů

 
  • Nejprve Vám zubní lékař očistí zuby rotačním kartáčkem a pastou a izoluje dásně gumovou blánou nebo světlem tuhnoucí pryskyřicí. Poté aplikuje bělicí gel.
 
  • K aktivaci gelu se může použít speciální lampa s modrým světlem. Na závěr Vám budou ještě fluoridovány zuby a pak se již krásně usmějete a vykročíte do nové etapy života.

 

 
  • Je velmi důležité, aby po každém bělení následovala domácí péče. Jen tak si udržíte dosažený odstín co nejdéle.
 
  • Nikdy nelze předem určit, jakého stupně zesvětlení se dosáhne a jak dlouho to bude trvat. Výsledek je závislý na stupni a typu zabarvení zubů.

Je důležité podotknout, že před každým bělením zubů by měl zubní lékař nejdříve prohlédnout celou ústní dutinu, ošetřit všechny kazy, nevyhovující výplně a odstranit zubní kámen z povrchu zubů. Až poté lze začít s bělením zubů.

Máte zájem o tento zákrok?

Objednat se online
Zavolat 604 668 857