Fotokompozitní výplně

Fotokompozitní
výplně

Nepoznáte rozdíl mezi zdravým a opraveným zubem

  • Zubní lékař Modec klinky Brno dokáže fotokompozitní výplní poškozený zub opravit natolik věrně, že nepoznáte rozdíl mezi zdravým a opraveným zubem.
  • Fotokompozita se vyrábějí v široké škále barevných odstínů.
  • Výsledek proto dokonale napodobí barvu Vašeho zubu a nikdo nepozná, že máte plombu. Jsou vhodná i do předního a postranního úseku chrupu, kde splňují vysoké estetické nároky.
  • Ve všech úsecích je ale jejich aplikace podmíněna dostatečnou vrstvou skloviny po obvodu vyvrtané kavity, která je nutná pro vazbu pryskyřice k zubu.
  • Pro perfektní výsledek estetické stomatologie je v neposlední řadě nutné, aby pacient měl zdravé dásně a dodržoval dokonalou ústní hygienu.
  • S dentální hygienou Vám poradí naše dentální hygienistka.

"Zubní kliniku Modec Brno navštěvuje manžel i dcera. Pochvalovali si celkový přístup, se kterým se snad nikde nesetkáte. Pan doktor Šikl se proto stal naším rodinným zubařem. Ta péče je zcela na jiné úrovni. Když jsem přišla na prohlídku ke své původní paní zubařce, rychle mě prohlídla, vždycky se sice snažila opravit, co bylo potřeba, ale nepodívala se na to komplexně. Udělala to tak, aby to bylo udělaný, ale estetika, přístup a kvalita materiálů jí nic neříkaly".

Ilona Tesařová, 45 let

Víte, že pro perfektní výsledek estetické stomatologie je v neposlední řadě nutné, aby pacient měl zdravé dásně a dodržoval dokonalou ústní hygienu?

Máte zájem o výměnu zubní výplně?