Zubní implantáty

Zubní implantáty

Zubní implantáty jsou moderním způsobem náhrady chybějících zubů. Jde v podstatě o titanové šroubky, které se zašroubují do místa chybějícího zubního kořene. Používáme prověřené zubní implantáty od švýcarské firmy Straumann, která má v oboru výroby zubních implantátů dlouhodobé zkušenosti.

Více

Estetická stomatologie

Stomatologie vždy byla především o zdravých zubech. V dnešní době je ale potřeba myslet také na to, jak vypadáme. Krásné zuby o nás prozradí mnohé a většinou pomáhají i k dobrému prvnímu dojmu. Je proto důležité dbát nejen o svůj zevnějšek, ale i o úsměv. Estetická stomatologie Modec kliniky nabízí obojí - zdraví i krásu.

Více
Estetická stomatologie
Specializované zákroky

Specializované zákroky

Pro mnohé z nás je nepředstavitelné, aby si v dnešní době neurochirurg dovolil operovat naši jedinečnou mozkovou tkáň bez mikroskopu. Stejně tak by si asi málokdo dokázal představit situaci, při které by oční lékař vyšetřoval (nebo dokonce ošetřoval) oko bez použití mikroskopu. Stomatologovi zase mikroskop pomáhá docílit maximálního léčebného a estetického efektu.

Více

Dentální hygiena

Myslíte si, že pro svůj chrup děláte maximum a čištění zubů dvakrát denně jim plně postačuje? Záleží však na mnoha faktorech. Již používání špatného zubního kartáčku může vašim zubům ubližovat. Jsou také prokázány souvislosti mezi špatným zdravotním stavem ústní dutiny a vážnými zdravotními problémy..

Více
Dentální hygiena

Máte zájem o naše služby?

Objednat se online
Zavolat 604 668 857