O ordinaci

V současné době poskytuje ve svých zubních ordinacích stomatologie Modec Brno jednu z nejlepších a nejkvalitnějších péčí o zuby na celé Moravě. Na jejích perfektních výsledcích se podílí tým lékařů a hygienistek, kteří mají v oboru stomatologie výborné vzdělání získané nejen v Česku, ale i v zahraničí.
O ordinaci    Videa

Moderní technologie

Zubní orinace Modec je unikátní v míře vybavenosti a využívání moderních technologií. Připravili jsme pro Vás ty nejzajímavější z nich spolu s vysvětlením, v čem spočívá jejich největší přínos pro pacienta...

Více
Moderní technologie
Náš tým

Náš tým

Každý zubař a dentální hygienistka stomatologické ordinace Modec Brno si stále obnovuje své vzdělání a udržuje ho na vysoké úrovni. Pacientům proto zubní klinika Modec Brno poskytuje komplexní a exkluzivní ošetření jak v oblastech implantologie, stomatochirurgie a estetické stomatologie tak v zubní prevenci i léčbě zubního kazu a paradentózy.

Více

Naše práce

Zubař Modec kliniky Brno dokáže fotkompozitní výplní poškozený zub opravit natolik věrně, že nepoznáte rozdíl mezi zdravým a opraveným zubem. Přesvědčte se sami. Příklady naší práce mluví samy za sebe.

Více
Naše práce

Máte zájem o naše služby?

Objednat se online
Zavolat 604 668 857