Jsme MODEC

U nás vyřídíte vše na jednom místě

V současné době poskytuje ve svých zubních ordinacích stomatologie Modec Brno jednu z nejlepších a nejkvalitnějších péčí o zuby na celé Moravě. Na jejích perfektních výsledcích se podílí tým lékařů a hygienistek, kteří mají v oboru stomatologie výborné vzdělání získané nejen v Česku, ale i v zahraničí.

 

Naše historie

Jsme zubní ordinace vybavená nejmodernější technologií

Historie naší zubní ordinace se začala psát v roce 2002, kdy se doktor Kamil Beneš rozhodl v Brně otevřít zubní privátní praxi. Před tím začínal v malé zubní ordinaci, kde se střídal s dentální hygienistkou. Během deseti let začal spolupracovat se svou dnešní kolegyní doktorkou Tokarzovou. Zároveň rozšířil svůj tým o další dentální hygienistky. Mezitím několika násobně zvětšil a zmodernizoval prostory zubní ordinace.

Kromě lidského potenciálu investoval doktor Beneš také do exkluzivních technologií v oblasti stomatologie - zubní ordinace jsou vybaveny operačními mikroskopy, systémem Cerec, digitální radioviziografií, panoramatickým rentgenem, zubní laboratoří na výrobu celokeramiky, laserovým detektorem kazu Diagnodent, ultrazvukovými  vrtačkami, čističkami vzduchu, klimatizacemi a spoustou dalších neméně důležitých zařízení, které pomáhají zajistit vysokou úroveň stomatologie-
více
méně
Jsme zubní ordinace vybavená nejmodernější technologií

Budoucnost stomatologie

Jsme plně mikroskopicky vybavená zubní ordinace plná jak moderních technologií, tak i nadšenými a pro svou profesi zapálenými lékaři a hygienistkami. Jsme stomatologickou praxí číslo 1 v celém regionu. V naší zubní ordinaci učíme ostatní, jak dosáhnout kvalitního zubního ošetření.

Kam dál?

  • Stále je co zlepšovat
  • Sledovat trend moderních technologií v oblasti stomatologie
  • Sledovat a doplňovat svým vzděláním moderní stomatologii
  • V naší zubní ordinaci pomáhat pacientům s tím, co sami nedokážou - kvalitněji a lépe

Komu u nás

v ordinaci svěříte do péče svůj chrup?

2

ZUBNÍ LÉKAŘI

2

DENTÁLNÍ HYGIENISTKY

3

ZUBNÍ ASISTENTKY

1

ANESTEZIOLOGOVÉ

1

DVORNÍ LABORANT

Máte zájem o naše služby?

Objednat se online
Zavolat 604 668 857